שלח הודעה
טיולי אופניים

לא נמצאו תוצאות

טיולי אופניים בצפון

לכולנו כבר ברור שטיולי אופניים הם הלהיט החדש של ישראל ומי שאין לו זוג אופניים נחשב אאוט. יותר ויותר אנשים מתאהבים בטיולי אופניים בצפון והאמת היא, שזה בכלל לא סתם. טיולי אופניים בצפון משלבים בין פעילות גופנית ושמירה על הגזרה לבין הטבע והנופים הקסומים. כאשר אנו רוכבים על אופניים בדרכים עמוסות וכבישים פקוקים, חשוב לנו להגיע הביתה בזמן ובשלום. ברכיבה שכזו, אנו לא יכולים שמים לב באמת לכל המתרחש בצידי הדרך. טיולי אופניים בצפון הם בהחלט רגועים יותר ומאפשרים שבירת שגרה בהנאה מהנופים ומיופייה של הדרך. מסלולי רכיבה על אופניים מאפשרים חיבור אל יופייה של הארץ: לעצור לרגע, להביט, לצלם, להקשיב אל הטבע ובעיקר אל עצמכם. רכיבה על אופניים מאפשרת פורקן לחצים אך גם טעינת האדרנלין במקביל. לכן רבים רואים בטיולי האופניים כריפוי בעיסוק. 

טיולי אופניים הם התחליף החדש לכל מה שהכרתם בשטח עד היום. בואו לחוות טיולי אופניים בצפון, להחליף את השגרה והמולת העיר בטיולי טבע באופניים באזורים בהם שקט ושלווה הם שם המשחק. את כל המידע הרב למסלולי רכיבה על אופניים תוכלו למצוא בעיקר באינטרנט, ישנם גם פורומים המיועדים לכך וקבוצות רכיבה ברשתות החברתיות שלהיות חבר בהן, פירושו לטייל יחד בקבוצות של רוכבי אופניים. מידע על טיולי אופניים מאורגנים במסלולים שנקבעו מראש גם כן תוכלו למצוא ברשת. כל שנשאר הוא להחליט בעצמכם על הזמן, המקום ואופי המסלול. טיולי אופניים בצפון מסוגלים להתאים את עצמם לרמת הקושי של הרוכבים: מרכיבת אקסטרים אתגרית ועד לרכיבה נעימה המיועדת לכל המשפחה . ישנם מקומות המציעים טיולי שטח באופניים כאטרקציה ובהם תמצאו הדרכות וטיפים לרכיבה נכונה. ישנם מקומות בצפון בהם ניתן להשכיר אופניים ומקומות המציעים מגוון מסלולי רכיבה שכדי ליהנות מהם, תצטרכו להגיע עם האופניים שלכם. 

סוגי האופניים לטיולים בצפון נחלקים לשני שונים: אופניים המיועדות לרכיבה על כבישים ואופניי אקסטרים לרכיבת שטח סוערת. את הטיולים ניתן לקיים בקבוצות, ביחידים ועוד… אין סוף לאפשרויות כאשר מדובר בטיולי אופניים.  מכיון זהו ספורט שטח מסוג יחסית חדש, יותר ויותר ישובים בצפון שבבעלותם צימרים מציעים לכם חווית חופשה משולבת- גם נופש בצימר בצפון וגם טיולי אופניים במסלולים באזור.  כיף גדול המהווה אטרקציה משפחתית מצוינת ופתרון נפלא לשבתות בחיק המשפחה מבלי לבזבז אלפי שקלים. תוכלו גם לשלב פעילויות מסלול במהלך הרכיבה כגון תורנויות בניווט בין הקבוצה. האמינו לי, בני הבית כבר יחכו בקוצר רוח לטיול האופניים הבא. עד מהרה תגלו שזוהי חוויה משפחתית מגבשת מאוד, הרבה מעבר לספורט ובריאות הגוף והנפש. 

לסיכום: טיולי אופניים בצפון מציעים עולם נפלא ללא גבולות והמון אפשרויות לפעילויות רכיבה. המתמכרים פשוט לא יוכלו להפסיק לדווש. נצלו את השבת הקרובה וקיימו טיול אופניים בצפון. לא תתאכזבו.

חיפוש אטרקציות בצפון:

קטגוריות