שלח הודעה
השכרת קרוואנים

לא נמצאו תוצאות

 למה דווקא קרוואן?

השכרת קרוואנים לטיולים ברחבי הארץ הפכה לטרנד סוחף ולדרך פשוטה אך איכותית במיוחד לטייל כפי שמעולם לא טיילנו ברחבי הצפון.

במקום שאתם תגיעו לחופשה – החופשה שלכם תגיע עד אליכם! זה אולי נשמע קצת תמוה, אך לא כשמדובר בטיול על גלגלים שמטיילים רבים ברחבי הארץ מתמכרים אליו.

הרעיון שעומד מאחורי האפשרות הזו הוא פשוט ויפה: קחו את הקרוואן שלכם לכל פינה אפשרית שמתחשק לכם לראות – ליער, לים, לכנרת, לשטח הפתוח, לתצפית הנוף או אפילו לחניון מותאם. לא רק פסטורליות וטבע מרתק מחכים לכם כאן, אלא גם קורת גג איתנה חסינת שמש וגשמים, מקלחת צמודה, מטבח לבישולים וכמובן – לינה נוחה ביותר על מיטה רכה ואיכותית, שמזכירה לכל חובבי הטבע שמי שהכי נהנה בסופו של דבר  הוא זה שיש לו את המזרון/ השק"ש הכי נוח.

המכונית נשארת בבית

לסוג הטיולים המדליק הזה ישנן שתי אופציות: האחת, היא לחבר אותו לנגרר שלכם בטנדר או בג'יפ ולהתמקם לפי רצונכם במקומות המאפשרים זאת. השנייה, לתאם מראש מול חברת ההשכרה את המיקום שבו יציבו עבורכם את המשכן הפרטי שלכם. את המקום תוכלו לבחור בעצמכם או להיעזר בהמלצות החברה, שמכירה היטב את השטח והמקומות השווים לטיולים ומנוחה.

למרות שלחופשה שלכם יש גלגלים, היא עדיין סטטית ברובה וזהו יתרון משמעותי. תוכלו להצטייד בברביקיו, מחצלות, רשתות צל וכל דבר שעולה על דעתכם. יותר מכך – לחברות ההשכרה ישנן תוספות רבות שניתן לצרף להנאתכם: משחקים, אוהלי ציוד, צידניות, גנרטורים, ערסלים ועוד!

החוויה מתאימה למשפחות, זוגות, קבוצות חברים ואירועים מיוחדים ובהחלט בלתי נשכחים…

חיפוש אטרקציות בצפון:

קטגוריות