שלח הודעה
קארטינג בצפון

לא נמצאו תוצאות
קארטינג בצפון
אחד מענפי הספורט המוטוריים האהובים ביותר בישראל הוא הקארטינג. קארטינג הוא מירוץ מכוניות המתבצע באמצעות מכוניות הנקראות קארט. יש מספר סוגים של מירוצי קארטינג בצפון. ניתן להשתתף במירוצים פשוטים המיועדים לקהל הרחב (ובעיקר למשתתפים חובבנים), ויש גם מירוצים למקצוענים. בישראל יש מספר מקומות מורשים בהם ניתן להשתתף בפעילויות הקשורות לקרטינג וברחבי העולם (ובמידה מועטה גם בישראל) יש גם ענף משגשג של מירוצים למקצוענים. בכתבה זו נפרט על הספורט שהפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות.
 
התחום  החל להתפתח בשנות התשעים, ותפס תאוצה בשנות האלפיים.  יש גם ליגות מיוחדות למירוצים, הבכירה שבהם היא ליגת ימאהה. אך כאשר אנחנו מדברים על אטרקציה זו, אנחנו מדברים בדרך כלל על המסלולים שמיועדים לחובבניים ומטרתם לשמש כבילוי לכל המשפחה. באזור הצפון יש אטרקציות רבות ומגוונות וזוהי רק אחת מפעילויות רבות שניתן להשתתף בהן.
 
כל מי שרוצה לבלות יום של כיף עם המשפחה או עם החברים יכול להשתתף במירוץ מסוג זה. המדובר בספורט מוטורי מרתק, מאתגר ומהנה במיוחד. במהלך המירוץ האדרנלין עולה, הלב פועם בחוזקה ואתה מרגיש את הרוח נושבת בפניך. מניסיון של שנים במרוצי קרטינג אני יכול לומר לכם שזהו אחד מהבילויים הכיפיים ביותר שתוכלו לפרגן לעצמכם. כל מי שנוסע לחופשה בצפון או בדרום, מומלץ שיעבור את החוויה הזו לפחות פעם בחיים. ישנם ענפי ספורט נוספים ואטרקציות מגוונות רבות שניתן להשתתף בהן כמו משחקי פיינטבול, טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים ועוד. אך החוויה של הקרטינג היא ייחודית מכיוון שמתווסף גם האלמנט של התחרות. חשוב מאוד כמובן לשמור על כל כללי הבטיחות והזהירות כאשר משתתפים בספורט הזה.
 
לסיכום, ניתן לומר כי סצנת הקרטינג בישראל היא ענפה וכי יש לא מעט מסלולים איכותיים ומקומות בהם ניתן לחוות את החוויה. הספורט הזה כאמור מתאים גם לחובבנים, אך אם אתם רוצים להשתתף בו באופן מקצועני (ואתם מרגישים שאתם מספיק טובים), ניתן לברר גם על הליגות השונות.

חיפוש אטרקציות בצפון:

קטגוריות