שלח הודעה
טיולי סגווי

לא נמצאו תוצאות

באנו לעשות שמח

זה התחיל כמיסתורין, כמשהו מתוך סרט אנימציה, או כתופעה משעשעת. לאט ובשקט, הפך הסגווי לכלי מתוחכם ושובב, שכולם משתוקקים לנסוע בו שעות על גבי שעות.
לסגווי דרושות עוד כמה שנים של צבירת פופולריות כדי להפוך לעצום בקנה מידה לאומי. אבל גדולי האטרקציות שיודעים כבר שנים לשים את האצבע על הטרנדים הכי חמים בעולם השטח, מנבאים לסגווי אחוזי הצלחה אפילו גדולים יותר מטיולי הטרקטורונים תוך מספר שנים. הטריק כאן פשוט: אין כפתור התנעה ובניגוד לפעולת הדיווש באופניים חשמליים, גם אין מאין לשאוב תאוצה. הוא פועל כמעט כמו הסלולרי שלכם, בטעינה חשמלית. וגם כאן, באמצעות מספר תנועות אינטואיטיביות של הרוכב, הוא יוכל לתמרן כמעט לבדו בזכות חיישנים שיקלטו את גופכם.
פעולת הנסיעה פשוטה: הישענות קטנטנה קדימה תגרום לתחילת הנסיעה והישענות גדולה יותר תגרום להאצה (אל חשש, הסגווי מוגבל מהירות ומגיע עד 14 קמ”ש לערך אך בנסיעה זה נראה הרבה יותר מהר) ויישור הגב מעט אחורה, יביא להאטה עד לעצירה מוחלטת. אם ברצונכם לבצע פנייה, הטו את הידית אל הכיוון והסגווי כבר יבין את הרמז. הכלי היפהפה הזה יציב כל כך, שגם הטייה של המוט עד הסוף, רק תסובב אתכם ב-360 מעלות. האמת? זה ממכר.
ג’ובס צדק
הסגווי הומצא בארצות הברית, בתחילת המילניום ונתמך על ידי כל אנשי הטכנולוגיה המוכרים בעולם, כולל סטיב ג’ובס בימים שאפילו הוא לא ידע עדיין מהו אייפון. המטרה הייתה ליצור כלי תחבורה אישי ופשוט לתפעול. אמנם אין לנו עדיין סגווי משלנו, אך בעולם האטרקציות הוא כבר נפוץ ביותר. טיולי הסגווי מתנהלים בקבוצות קטנות על מנת לייצר חוויה אינטימית ורגועה יותר לכל רוכב. כיוון שהכלי איננו מצריך כמעט שום דבר, אפשר להתרכז במה שמעניין באמת – הדרך. דגמים מסויימים נועדו גם לשטח והם כוללים גלגלים מאסיביים יותר. רמת העבירות מופלאה ובדרך כלל תואמת את רמתם של כלי השטח הטובים והמוכרים דוגמת הריינג’רים. ורק למקרה שהמשגיח האקולוגי התורן כבר מצקצק בלשונו ועומד להרים את ידו לשאלה – נספר שהסגווי בנוסף הוא כלי ירוק לחלוטין וידידותי לסביבה. הוא בטוח עבור הרוכב ואף יותר מכך עבור המקומות בהם הוא מבקר. כי מה שטוב לסגווי טוב לנו ומה שטוב לנו בהכרח טוב גם לסטיב ג’ובס.
אז אם עדיין לא ניסיתם, יש לכם עוד למה לצפות. עלו על הסגווי וצאו לדרך! כל הכיף עדיין לפניכם…
 

חיפוש אטרקציות בצפון:

קטגוריות