אטרקציות בצפון האתר היחיד שמציע לך אטרקציות מכל סוג ולכל מטרה והכל בפשטות ובמהירות, לרגל ההשקה מחירים מיוחדים כדאי  
 
 


התקבלו 4 תוצאות לאטרקציות - ספורט אתגרי

 
אטרקציות - ספורט אתגרי בצפון  רייזרים בגליל וקרטינג האגם
רייזרים בגליל וקרטינג האגם

רייזרים בגליל וקרטינג האגם - אטרקציות בצפון

מסלול קרטינג מקצועי המתאים לילדים ומבוגרים ומגוון טיולי רייזרים מלאי אדרנלין בין הרי הגליל המערבי.

ישוב: אטרקציות במעלות-תרשיחא, טלפון: 052-4277412


 
 
אטרקציות - ספורט אתגרי בצפון  בשביל האושר
בשביל האושר

בשביל האושר - אטרקציות בצפון

טיולי סוסים פרטיים וטיולי ריינגרים ללא מדריך תצפיות על הנוף היפה ביותר בגליל.

ישוב: אטרקציות בכליל, טלפון: 052-2128401


 
 
אטרקציות - ספורט אתגרי בצפון  היאכטה הלני
היאכטה הלני

היאכטה הלני - אטרקציות בצפון

חלום של אטרקציה, בלב ים תכול הפלגה על יאכטה מדהימה...

ישוב: אטרקציות בעכו, טלפון: 057-7458863


 
 
אטרקציות - ספורט אתגרי בצפון  רוכבים בגליל
רוכבים בגליל

רוכבים בגליל - אטרקציות בצפון

רוכבים בגליל - טיולי סוסים בנופי הגליל המערבי לזוגות, משפחות וקבוצות...

ישוב: אטרקציות במעונה, טלפון: 052-4475275


 
 
 

אטרקציות עם ספורט אתגרי -
בשוק האטרקציות יש מגוון אטרקציות אך לא כולן עסקות בספורט אתגרי, ענף האטרקציות בשנים האחרונות מאוד התחבר עם פעילויות הספורט האתגרי והאקסטרים. וכיום אפשר למצוא הרבה מאוד אטרקציות המשלבות ספורט אתגרי.
 
מהו בעצם ספורט אתגרי? ספורט אתגרי הוא שם נרדף לענפי ספורט שנתפסים כמסוכנים, בספורט אתגרי נוכל למצוא בדרך כלל את הפרמטרים הבאים: גובה, סכנה ומהירות. בגלל אופיו של הספורט האתגרי בדרך כלל הוא יתאים יותר לצעירים המחפשים אקשן ואדרנלין בחייהם אך לא בהכרח, הספורט האתגרי לא כל כך מתאים כאטרקציה למשפחות לדוגמה. יש מגוון סוגי ספורט שניתן לסווג אותם תחת הכותרת – אטרקציות וספורט אתגרי והם: קפיצות באנג'י, רפטינג, אופנועי שטח, אופני הרים, צניחה חופשית, טיפוס קירות, סנובורד, סנפלינג ועוד.. כל אלו נכללים ברשימת האטרקציות המוצעות כיום בשוק האטרקציות אך צריך לזכור שלא כל אטרקציה מתאימה לכולם.
 
למי מתאים הספורט האתגרי? נתחיל מזה שישנן קבוצות אנשים הנפגשים בכל שבוע כדי לממש את הספורט האתגרי שלהם, את האטרקציה האהובה עליהם. הם מאומנים ומיומנים ומודעים לסכנות הכרוכות בכך, הם עברו הרבה אימונים ו”מכות” עד שהגיעו למיומנות הנדרשת. וישנם אלו המחפשים חווית אקסטרים חד פעמים, לקחת חלק באטרקציה שהיא כלולה בקטגורית הספורט האתגרי. להבדיל מאטרקציות "רגילות" ומקובלות כגון: טיולי ג'יפים, טרקטורונים, רכיבה על סוסים ועוד... אטרקציות הספורט האתגרי מלוות בסיכון גבוהה יותר ולכן לרוב יש עליהן מגבלות גיל, צריכים אישור רפואי ואולי לכל אטרקציה עוד פרוצדורה משלה.
 
אם אתם מחפשים חווית אקסטרים קצת יותר רגועה הייתי ממליצה לכם להנות ממגוון האטרקציות המוצעות כיום, המציעות חווית שטח מעניינת ומאתגרת אך במינימום סיכונים. לא הייתם רוצים לצאת לחופשה ולסכן את הבריאות שלכם או של אחד מבני משפחתכם ולכן רצוי שתצמדו לאטרקציות ה"רגועות יותר" כדי שתהנו מחוויה משפחתית מגבשת, מאתגרת ומעניינת כזו שמתאימה לכל בני המשפחה.
 
ענף האטרקציות המשלבות ספורט אתגרי אקסטרים תפס לאחרונה אצל קהל הזוגות יותר ויותר זוגות משתמשים בענף זה כדי להציע נישואים, מתנות לימי הולדת וכו'... האנשים אשר ברשותם האטרקציות האתגריות ידאגו גם לצלם אתכם ברגעי השיא של חווית האקסטרים. במקום לכרוע ברך זורקים אותך ממטוס, קושרים אותך לגשר ואומרים לך לקפוץ ועוד... בקיצור זכרו שהצעת נישואים יכולה להיות מאוד מאתגרת בעקבות אטרקציות הספורט האתגרי.
 
כיום לספורט אתגרי מתקיימות גם תחרויות מקצועיות ויש אנשים שמעבר לתחביב זהו גם המקצוע שלהם. לכן מה לאדם רגיל זה נראה כמו אטרקציית אקסטרים נחמדה, לאחר זה דרך חיים. וזה מה שיפה בתחום האטרקציות המשלבות ספורט אתגרי שכמעט כל אחד יכול להנות מהם כחוויה חד פעמית או כאימוץ לדרך חיים.
 
האם כל אחד יכול ? התשובה לרוב היא כן כמובן במגבלות רפואיות ובהגבלת גיל, אך לפני שיוצאים לחוות אטרקציות המשלבות ספורט אתגרי בדרך כלל עוברים אימון קצר אצל מדריכים מוסמכים, רוב האטרקציות גם נעשות כאשר המדריך צמוד אלייך לאורך כל החוויה (כמו צניחה חופשית).חשוב מאוד לשמור על כללי הבטיחות ולהיות זהירים, יחד עם זאת צפו לחוויה מרגשת וחד פעמית...
 
האם אטרקציות עם ספורט אתגרי יקרעו לנו את הכיס? האמת שזה מאוד אינדיווידואלי לסוג האטרקציה אותה תבצעו. יש אטרקציות יקרות יותר ויש כאלו פחות כמובןשזה תלוי בפרודוקטים הכרוכים בכך: ביטוחים רפואיים, מטוסים, חבלים, הדרכה וכו' וכמובן ברמת הסיכון, ישנם גם תוספות כגון צלם המתעד לכם את רגעי האקסטרים ועוד...
 
כשאומרים כל אחד חייב פעם בחיים, אז כל אחד חייב לפחות פעם בחיים לצאת לאטרקציה המשלבת ספורט אתגרי כיחיד או כזוג זו חוויה יוצאת דופן שלא תשכח... רק תזהרו, כי מי שאוהב לחיות בסיכון ואדרנלין זה ממכר !!!