אטרקציות בצפון האתר היחיד שמציע לך אטרקציות מכל סוג ולכל מטרה והכל בפשטות ובמהירות, לרגל ההשקה מחירים מיוחדים כדאי

התקבלו 1 תוצאות לאטרקציות - פיינטבול

 
אטרקציות - פיינטבול בצפון  פיינטבול הגושרים
פיינטבול הגושרים

פיינטבול הגושרים - אטרקציות בצפון

אם אתם מחפשים פעילות מלאה אדרנלין, אם אתם רוצים משחק לא שגרתי, אם אתם מעוניינים להשתתף במשחק אסטרטגי, מרגש ומסעיר- הגעתם למקום הנכון!

ישוב: אטרקציות בקיבוץ הגושרים, טלפון: 052-9708215


 
 

פיינטבול

 

משחקי פיינטבול הפכו לפופולאריים מאוד בשנים האחרונות בארץ ובעולם. ישנם לא מעט מקומות בישראל במיוחד בצפון הארץ בהם ניתן לשחק ולהתאמן בפיינטבול. מהו בעצם משחק הפיינטבול? המדובר במשחק הדמיית לחימה המיועד לכל הגילאים, בו השחקנים יורים אחד על השני בכדורי צבע המשאירים את חותמם על האדם שירו עליו. הפיינטבול למשעה מדמה מצב של מלחמה בין שתי קבוצות, כאשר במקום לירות בכלי נשק אמיתיים יורים כדורי צבע על היריב. ברחבי העולם מוכר משחק הפיינטבול כספורט פעיל והוא צבר תאוצה גדולה מאוד בעשור האחרון. פיינטבול מיועד לגברים ולנשים, לנשואים ולרווקים, לילדים, בני נוער ומבוגרים. אין זה משנה באיזה גיל אתם ומהו המין שלכם - אתם יכולים ליהנות מאוד ממשחק הפיינטבול מכיוון שהוא פשוט משחק כיפי, משחרר ומאתגר. בכתבה זו נרחיב על משחק הפיינטבול הכה פופולארי.

 

משחקי פיינטבול הם בעיקר משחקים המיועדים לשעות הפנאי ולאנשים שאוהבים לרוץ, להשתולל ו"לשחק במלחמה". אפשר להשתתף במשחק פיינטבול כיום בילוי עם המשפחה, יום גיבוש בעבודה או כיום כיף עם הילדים. הפיינטבול הוא משחק מצוין לימי הולדות וחגיגות מסוגים שונים (בר מצווה, מסיבות רווקים, מסיבות גיוס ועוד), ורבים בישראל משתתפים מדי שנה באין ספור משחקי פיינטבול ברחבי הארץ ובעיקר בצפון, בו ספורט זה פופולארי במיוחד. גם חיילים בצבאות של ארצות מסוימות משחקים פיינטבול על מנת להתאמן לקראת הדבר האמיתי.

 

משחק הפיינטבול מבוסס על משחקי הדמיית מלחמה בו כל אחד מקבל רובה איתו הוא יכול לירות על היריב. כל קבוצה מקבלת צבע מסוים, כך שניתן לזהות בבירור מי ירה על כל שחקן, מי "חי" ומי "מת". כדורי הצבע במשחק הפיינטבול למעשה מסמנים את הפגיעות וקבוצה שהצליחה לירות בכל שחקני הקבוצה היריבה היא המנצחת. מה שיפה בפיינטבול הוא שכולם מתחילים מאותה נקודת מוצא ואין כל יתרון לאף אחד על היריב. מי שטוב - מנצח!

 

את משחק הפיינטבול משחקים בדרך כלל במקומות המדמים קרב אמיתי (בבניינים, יערות, בין העצים וכו'). במקומות רבים בעולם יש גם ליגת פיינטבול - בה משתתפות קבוצות קבועות הזוכות בנקודות עבור כל ניצחון.