אטרקציות בצפון האתר היחיד שמציע לך אטרקציות מכל סוג ולכל מטרה והכל בפשטות ובמהירות, לרגל ההשקה מחירים מיוחדים כדאי

התקבלו 2 תוצאות לאטרקציות - באגי - טומקאר

 
אטרקציות - באגי - טומקאר בצפון  בשביל האושר
בשביל האושר

בשביל האושר - אטרקציות בצפון

חוויה לזוגות בלבד. ייחודי בארץ טיולי ריינג'ר ללא מדריך, טיול סוסים רומנטי מול נוף מדהים

ישוב: אטרקציות בכליל, טלפון: 052-2128401


 
 
אטרקציות - באגי - טומקאר בצפון  באגי'S
באגי'S

באגי'S - אטרקציות בצפון

בואו לכבוש את השטח בנהיגה עצמית ברכבי באגי וריינג'רים! האטרקציה מס' 1 בצפון מציגה לכם את המסלול היפה בצפון!

ישוב: אטרקציות בכרכום, טלפון: 052-6032553


 
 

 
בין הטיולים הפופולאריים ביותר בישראל בשנים האחרונות, אלו הם טיולי הבאגי - טומקאר. טיולי באגי - טומקאר הפכו ללא ספק ללהיט בקרב המטיילים הישראלים, במיוחד בשל הקצב שלהם, האדרנלין הגבוה שהם מייצרים והמסלולים היפים. רכבי טומקאר הם למעשה פיתוח של רכב הבאגי, המיועד לנהיגת שטח אתגרית. באגי - טומקאר הוא רכב שטח שהפך לפופולארי מאוד בישראל בשנים האחרונות. זהו שילוב מנצח בין ג'יפ לטרקטורון. על מנת לצאת לטיולי באגי - טומקאר יש צורך בידע מסוים בנהיגה ברכבים הללו, אך לא פחות חשוב - אהבה לטיולי שטח. טיולי באגי - טומקאר הם מהנים מאוד ומתאימים לכל המשפחה.
 
ניתן לצאת לטיולי באגי - טומקאר באזורים רבים בישראל - אזור הדרום, אזור הצפון (הגליל העליון, רמת הגולן ועוד) וגם אזור המרכז. אלו הם טיולים מהנים מאוד וכל מי שיצא לטיולי באגי - טומקאר יודע על מה אנחנו מדברים. הנוף המדברי (בדרום) או הנוף הירוק (של הצפון) בשילוב עם נהיגת שטח מהנה, יוצרים את הטיול המושלם. הרכבים עמם נוסעים לטיולי באגי - טומקאר מאובזרים בכל מה שנדרש לטיול אתגרי מרתק, ובדרך כלל יש בהם גם מכשירי קשר מכיוון שרבים יוצאים לטיולים הללו בקבוצות. אל תשכחו להזמין צימר או מקום לינה אחר, אם אתם יוצאים לטיול של מספר ימים.
 
מומלץ מאוד לשלב בטיולים הללו גם מסלולים לאורך הנחלים, ביקור באתרים ובאטרקציות בסביבה ועוד. אני מקפיד לנסוע לפחות פעמיים בשנה לטיולים הללו - פעם עם משפחתי ופעם עם חברים. בכל פעם אני חוזר עם אנרגיות מחודשות וציפייה לטיול הבא. חשוב מאוד לשים לב ולשמור על כל כללי הבטיחות והזהירות, במיוחד בטיולים מסוג זה. לא כל אחד יודע כיצד לנהוג על רכב שטח ולכן חשוב שרק מי שבקיא בנהיגת שטח ינהג ושגם הוא ישמור על כל הכללים.
 
לסיכום, ניתן לומר כי טיולי באגי - טומקאר הם פופולאריים מאוד בישראל ולא בכדי. מבין כל הסוגים של טיולי שטח, טיולי באגי - טומקאר הם האהובים עלי ביותר ואני ממליץ עליהם בחום.