שלח הודעה
צפונה – אתר חדש לצימרים בצפון

מה לא נעשה כדי להגיע לצימר ליום או יומיים של מנוחה ושלווה?

ננבור בתוך אינספור אתרים דחוסים ועמוסים, ננסה להשלים פיסות מידע אודות מקומות, נהפוך למכון סקרים מהלך ונדסקס עם כל המארחים בטלפון והגרוע מכל – נישאר שעה נוספת בעבודה על מנת להרשות לעצמנו נופש פרטי ברמה סבירה.

מכיוון שמישהו חייב להתחיל לדבר על חופש בדרך שגם מעוררת את הצורך בו, הקמנו את צפונה.

 

מתאימים לכם בקלות את הצימר

אתר צפונה הוא פורטל חדשני ונוח ביותר לשימוש, המרכז בתוכו שלל צימרים לנופש מפנק בכל אזורי הצפון, בתצוגה בהירה ואסתטית. כל הצימרים המופיעים באתר יכולים לארח כל הרכב נופשים ובכל זמן. מערכת הסינון החכמה של צפונה, תבצע עבורכם את מציאת מתחם הנופש המתאים לכם בקלות ובמהירות רבה ותציג לכם תוצאות איכותיות בלבד.

 

כמה פשוט ונוח לדעת הכל על הצימר שמעניין אתכם בלחיצה אחת מכל טלפון סלולרי, מחשב או טאבלט! כל צימר באתר צפונה, כולל גלריית תמונות מרהיבה, מפרט נרחב על כל מה שבמקום, הצעות לטיולים ואטרקציות באזור וגם אפשרות לביצוע הזמנה תוך מספר שניות בלבד! תוכלו לצרף את חוות דעתכם האישית לאחר האירוח ולהמליץ על כך לחברים.

 

צדק חברתי זה צפונה

 

באתר צפונה תוכלו ליהנות ממגוון דילים מטריפים לכל צימר שתבחרו בהזמנה מראש, הנחות מדהימות בדקה ה-90 ובמבצעים חמים בהזמנת לילה שני. בנוסף, תוכלו להגדיר ברצועת הסינון את טווח המחירים הרצוי לכם ולקבל את כל הצעות האתר.

לפינוקים, להתרגשות ולחוויית הצפון הטובה ביותר – בקרו באתר צפונה. הבית של התיירות החדשה בצפון.

 

כתוב חוות דעת


אשר
* שדה חובה