שלח הודעה
רכיבה על סוסים בצפון

רכיבה על סוסים בצפון

דמיינו שקיעה מדהימה, נופים קסומים נפרשים לאופק ואתם והאנשים שאתם אוהבים דוהרים על סוסים.

היתרונות של רכיבה על סוסים, הם בראש ובראשונה חוויה שמתאימה לכל גיל, מקטן ועד גדול כולם יכולים לקחת חלק בחוויה המיוחדת ולשלב בדרך מעולה בין נופי הצפון הפראיים לבין הסוסים שנחשבים לחיה האצילית של הטבע. בניגוד למה שנהוג לחשוב, סוסים הם חיה אינטליגנטית, סבלנית במיוחד ואוהבת אדם. בכל חווה של רכיבה על סוסים, הסוסים עוברים אילוף כבר מגיל צעיר, לצד שעות רבות של התרוצצות בשטחים פתוחים זה לצד זה, כך שהם שלווים ורגועים ואין צורך לחשוש מפני תגובות בלתי צפויות.

כל חווה של רכיבה על סוסים מחזיקה במספר סוסים המשתנה בהתאם לגודל החווה. באתר ATR, תמצאו מקומות של רכיבה על סוסים שמתאימים גם לקבוצות, משפחות, ימי כיף וועדי עובדים. השטחים המקיפים את החוות לרוב הם נרחבים במיוחד וכוללים מספר סוגי מסלולים, אותם יתאימו המדריכים המנוסים אל הקבוצה שלפניהם או אל בני הזוג. רכיבה על סוסים ברמת קושי נמוכה, יכולה להיות מישורית, בתוך יערות, חורשות פרדסים ואפילו לאורך חוף הים. רכיבה על סוסים ברמה גבוהה יותר ומאתגרת, אף מרתקת יותר וכוללת רכיבת סוסים בין נחלים, בשטחים רחבים ופתוחים בהם ניתן גם להתנסות בדהירה מהירה.

הידעתם? רכיבה על סוסים בריאה למערכות הכליות, הלב והנשימה

חוות רבות מאפשרות לצד טיולי הסוסים, גם רכיבה טיפולית. זאת מכיוון שפעולות התקשורת שמשדר האדם לסוס בעת הרכיבה, מצריכות מאמץ פיזי מסויים שתורם לכושר הגופני ולבריאות הלב והכליות וכן משפר את תפקודי הנשימה. לכן, טיולי סוסים עבור ילדים ונוער ואף מבוגרים יכול להיות דווקא בריא יותר מכל פעילות ספורטיבית אחרת. בנוסף, החיבור אל הסוס מקנה תחושת אחריות בקרב בני נוער ובעלי צרכים מיוחדים ומפתחת את יכולות הסבלות, הפתיחות והדאגה כלפי האחר כך שהאטרקציה אפילו הופכת לחינוכית.

רכיבה על סוסים היא אטרקציה מדהימה שאפשר לעשות אותה פעם אחר פעם בהנאה רבה. כשם שכל אדם שונה, כך גם סוסים הם בעלי אופי משלהם. בכל טיול רכיבה על סוסים, תפגשו בסוס בעל אופי שונה, במדריך מעניין אחר ובנופים ואווירה חדשים. אתם מוזמנים לחוויה קסומה שתחבר אתכם מחדש אל הטבע ותיצור קשר בלתי נשכח ביניכם לבין הסוס שחבר אליכם למשך הטיול המפנק.

חיפוש אטרקציות בצפון:

קטגוריות