שלח הודעה
שייט/קיאקים/ספורט ימי

לא נמצאו תוצאות

שייט קיאקים בצפון
אחד מהבילויים האהובים ביותר על הישראלים הוא שייט קיאקים. ישנם אזורים רבים בצפון בהם ניתן לעשות שייט קיאקים ובאתרי האינטרנט תוכלו למצוא חומר רב על אטרקציה זו המיועדת עבור אוכלוסיות שונות – לצעירים ולמבוגרים, לנשים ולגברים ולנשואים ולרווקים. בצפון יש אין ספור מסלולים מהנים של שייט קיאקים, וצריך פשוט למצוא את הטובים שבהם. על כל אלה ועוד תוכלו למצוא מידע בכתבה זו.
שייט קיאקים זה לא כמו לצאת לטיול רגלי. בסוג זה של בילוי מדובר בעניין אתגרי יותר המשלב מים וכמובן גם את הקיאק עצמו. למרות שבילוי זה לא נחשב לבילוי פשוט, הוא מתאים כמעט לכל הגילאים, אך בדרך כלל (במיוחד בפעמים הראשונות), כדאי לקחת מדריך טוב. כאמור, יש לא מעט מקומות בהם אפשר לעשות שייט קיאקים: רמת הגולן, הגליל המערבי, אזור הכנרת ועוד – בכל המקומות הללו ועוד יש אתרים רבים עם מסלולים נהדרים לשייט קיאקים. הביקוש לבילוי מסוג זה רק הולך וגדל עם השנים, וזאת בשל ההנאה הרבה שבו – המים, האדרנלין, ההתרגשות, כל אלה הם חלק בלתי נפרד מהעניין.
אך זהו אינו הבילוי היחיד האהוב על הישראלים. גם טיולי שטח, טיול טרקטורונים, טיולי סוסים ועוד – כל אלה הם סוגי בילויים אשר הפכו לפופולאריים מאוד בשנים האחרונות. התמזל מזלנו, ובמדינה כל כך קטנה יש כל כך הרבה מקומות בהם ניתן להשתתף בבילויים הללו. חשוב מאו להיעזר במדריך טוב (במיוחד בבילויים המסוכנים יותר אשר דורשים ידע וניסיון), וכמובן – לא לשכוח לשמור על כל כללי הזהירות. אינכם רוצים שיום כיף באחד מנחלי רמת הגולן יסתיים באסון. ניתן לשלב את הטיול עם לינה באחד מבתי ההארחה באזור המסלול.
לסיום, ניתן לומר כי שייט קיאקים הוא פעילות מפורסמת מאוד בקרב המטיילים הישראלים, אשר בוחרים בבילוי זה מדי סוף שבוע ונוהרים בהמוניהם למסלולים השונים ברחבי הארץ. אנו ממליצים לכולם לא להתעצל, לקחת את המשפחה או החברים, ולצאת אל שייט קיאקים לחוויה מהנה ומדליקה באחד מהמסלולים בצפון הארץ.

חיפוש אטרקציות בצפון:

קטגוריות