שלח הודעה




יקבים/מבשלות/ בתי בד

לא נמצאו תוצאות

יקבים בצפון
יש לא מעט יקבים בצפון בהן ניתן לבקר- מרכז מבקרים. ישנו יקב – מרכז מבקרים בתבור, יקב – מרכז מבקרים בבנימינה, יקב – מרכז מבקרים בזכרון ליעקב ועוד. גם באזור רמת הגולן יש לא מעט מרכזי מבקרים של יקבים שניתן לבקר בהם. בכל אחד מהיקבים האלו ועוד, ניתן לעשות סיורים, לטעום מהיינות השונים ולהתרשם מהאווירה של היקב. זוהי ללא ספק חוויה מרתקת ואחת מהאטרקציות האהובות ביותר על ציבור המטיילים הישראלים. בכתבה זו נפרט אודות יקבים בצפון ומה ניתן לראות בהם.

כאשר אנחנו מדברים על יקבים בצפון חשוב לדעת כי ההיצע הוא גדול למדי. ישנם עשרות יקבים ורובם איכותיים מאוד. יקבים כמו יקב אמפורה, יקבי ברקן, יקב גבעות, יקב דלתון, יקב סגל ועוד, הם רק חלק מהרשימה הארוכה. לחלק מהיקבים יש גם מרכזי מבקרים וכאשר אתם מבקרים ביקב – מרכז מבקרים, חשוב שתקבלו גם הדרכה והסברים מבעל היקב או מאנשי המקצוע העובדים בו. סיור ביקבים וביקור של המשפחה ביקב – מרכז מבקרים יכול להיות מרתק ולהפוך את הטיול שלכם לבלתי נשכח. לא כדאי לפסוח על ביקור ביקב – מרכז מבקרים.

ביקור ביקב הוא ללא ספק אחד מהשיאים שיכולים להיות בטיול שלכם. בין מסלולי הנחלים, טיולי הג'יפים או שייט האבובים, כדאי מאוד גם לבקר באחד מהיקבים ולא לוותר גם על סיור מודרך. בסיורים האלו בדרך כלל מסבירים המדריכים על תהליך הפקת היין וזה מאוד מעניין (ומתאים גם לילדים). יש בישראל לא מעט חובבי יין שקוראים ספרים, משתתפים בחוגים ובסדנאות ומבקרים ביקבים, אך גם אלה מכם שאינם מבינים בתחום, יכולים למצוא עניין רב בסיורים הללו.

חשוב לזכור כי לבקר יקבים בצפון הוא בילוי שאינו יקר במיוחד ועלותו בדרך כלל היא כמה עשרות שקלים בודדים. בין שלל האטרקציות שיש למדינתנו להציע לציבור המטיילים, זוהי אחת המהנות שבהן. אז אם הגעתם ליקב בצפון הארץ- מרכז המבקרים בזכרון ליעקב או בבנימינה, צפויה לכם חוויה מרגשת ומרתקת.

חיפוש אטרקציות בצפון:

קטגוריות