שלח הודעה
טרקטורונים בצפון

טרקטורונים בצפון

גבירותיי ורבותיי, אנחנו גאים להציג בפניכם את האטרקציה הנחשקת ביותר, האהובה ביותר וגם המסעירה ביותר – טרקטורונים בצפון!

סביר להניח שמאז שאטרקציית טיולי טרקטורונים הפכה לטרנד בסדר גודל ארצי, רובכם כבר התנסיתם בה וככל הנראה גם יותר מפעם אחת. ההמלצות על החוויה עוברות מפה לאוזן והיא זכורה היטב בקרב מי שכבר התנסה באטרקציה המדהימה הזו.

למי מכם שאיכשהו פסח במהלך ביקוריו בצפון על אטרקציה זו, נסביר שטרקטורון הוא רכב שטח קטן (לא, הוא לא באמת דומה לטרקטור), זריז ויציב שמסוגל לחצות במרבית תנאי השטח בקלות מרבית. הוא פתוח מצדדיו ובימים חמים תוכלו לנהוג בו וליהנות מבריזה מדהימה. תוכלו להרכיב איתכם נוסע נוסף ולהתחלף באמצע המסלול. טרקטורונים עוברים בין פרדסים, שטחי עפר וגבעות, בהם תוכלו להתנסות בנהיגה מהירה יחסית (עד 40 קמ”ש. תנאי השטח לעולם גורמים לאשליית מהירות גבוהה בהרבה) ובחלק מן המסלולים (רק תבקשו) גם התנסות בנהיגה אתגרית, בין סלעים ומורדות ואפילו בחציית מעברי מים. התצפיות אליהן יקחו אתכם המדריכים שמתלווים אליכם לכל יציאה אל השטח (בטרקטורון משלהם, אל דאגה) הן תצפיות נוף מרהיבות, שבדרך כלל צופות אל איזורים נרחבים. בהן תזכו לקפה, תה ועוגיות מאת המדריך החייכן והמנוסה שלכם.

טרקטורונים בניגוד למה שנהוג לחשוב הם אטרקציה בטוחה לחלוטין. הנסיעה איננה מהירה מידי ובמסלולים בדרגת קושי קלה-בינונית (שאלו על “מסלולי הבית”) גם מתבצעת בשטחים פתוחים, כך שאין סיכוי שמשהו יעצור אתכם.

שיא החוויה של טיולי טרקטורונים, הוא אותו הרגע שבו הנסיעה מהירה, האבק מכסה את הטרקטורון ורעש המנוע המטרטר גובר על כל רעש אחר בסביבה. לרגע, או לכמה דקות, אלה רק אתם והטרקטורון. הניתוק הוא מוחלט והחוויה מושלמת!

חשוב לזכור, שהחוויה מתאימה לכל הרכב אך קיימת כמובן הגבלת גיל. בדקו את טווח הגילאים המותר (לרוב 16+) על מנת לדעת האם תוכלו ליהנות מהאטרקציה כמשפחה. אם בקבוצתכם ישנם ילדים ונוער בגילאים נמוכים יותר, תוכלו כמובן לבחור בנהיגה על רכב שטח אחר דוגמת ריינג’רים, שכל חברה תשמח להפיק לכם, או אפילו להתחלק: נסיעה שבה חלק נוהגים בטרקטורון וחלק על ריינג’ר למשל. כך כולם ייהנו בוודאות!

כל חברה הממוקמת בצפון הארץ ומציעה טיולי טרקטורונים לקהל הרחב, הנה מקצועית ובעלת ניסיון עתיר שנים. מבקרים רבים המגיעים ללינה בצפון ובעיקרם זוגות, נהנים מיום כיף מדהים.  בין אם אתם מגיעים ליום-יומיים ואפילו יותר, עם בן/בת זוג, עם המשפחה או החברים הטובים –זה המקום עבורכם.

חיפוש אטרקציות בצפון:

קטגוריות